מעורבות קהילתית הינה ערך מרכזי בעבודתה של חברת שירותי תקשורת  מובילה כבזק בינלאומי.
במסגרת התרבות הארגונית, מעודדת החברה את עובדיה להיות שותפים בפרויקטים החברתיים, האנושיים והחינוכיים בהם היא נוטלת חלק. יוזמות ורעיונות רבים למעורבות בקהילה, מוצפים ועולים מתוך עובדי בזק בינלאומי ומוצאים לפועל על ידם ובעזרת הנהלת החברה.
בזק בינלאומי מעודדת יוזמות כגון אלה, מתוך תפיסה שפעילויות של תרומה לקהילה מחזקות את הקשר של העובדים עם הסביבה ואת תחושות השייכות והסיפוק בקרב העובדים.

בזק בינלאומי למען החינוך בישראל

פרויקט דגל של החברה - אימוץ ילדי בית הנוער "קדימה" פתח תקוה
בעשייתה הענפה של בזק בינלאומי למען הקהילה ישנו דגש רב על קידום החינוך בישראל.
השנה, 2013 החליטה החברה להירתם לפרויקט דגל קהילתי אשר מהווה חלק ממחויבותה העמוקה לקהילה. פרויקט זה נועד לתמוך וללוות את פעילות בית הנוער "קדימה" בפתח תקוה על מנת להעצים ולקדם את ילדי בית הנוער ולחולל שינוי חיובי ומשמעותי בחייהם.
מעבר להיותו בית שני לילדים, מטרת בית הנוער היא להקנות לילדים ערכים וכישורים חברתיים, וכן הזדמנות להגיע להישגים משמעותיים ולבטא את הכוחות המיוחדים להם; כל זאת, באמצעות  יצירת סביבה תומכת, אוהבת, מכילה וקשובה לצרכי הילד וקידום הילדים מבחינה רגשית, לימודית, ערכית וחברתית.
במסגרת אימוץ מקיף ומשמעותי זה , מתנדבים עובדי בזק בינלאומי בשלל ערוצי התנדבות אשר החברה פתחה בפניהם למען ילדי בית הנוער.
בין ערוצי ההתנדבות העובדים מקיימים חונכויות לימודיות, אישיות וחוגי העשרה. בנוסף יצרה בזק בינלאומי שותפות עמוקה וארוכת טווח עם ילדי בית הנוער במסגרתה חולקת עם בית הנוער לאורך השנה כולה, שלל אירועים  וחוויות משותפות.
זאת ועוד, לצד הפעילות רחבת ההיקף של החברה עם ילדי בית הנוער, בזק בינלאומי מעבירה הדרכות וימי העשרה בעולם האינטרנט בו מתמחה ובנושא שירות ושירותיות. החברה מקיימת סיורים מקצועיים והרצאות באופן תדיר לקורסים שונים בצה"ל ולתלמידי בתי הספר.

בזק בינלאומי למען חיילי צה"ל

לצד כל פעילויות אלו ממשיכה החברה בהירתמותה למען חיילי צה"ל וממשיכה במסורת אימוץ החיילים הבודדים בצה"ל - פרויקט המלווה את החברה כבר מספר שנים בשיתוף אכ"א פרט, המתבטא בין השאר בתרומת אלפי כרטיסי חיוג בינלאומיים מידי שנה.

בזק בינלאומי למען הקהילה המקומית

מעבר לפעילותה המרכזית למען ילדי בית הנוער בפתח תקוה, כידוע,  מרכז בזק בינלאומי ומרבית עובדיה יושבים בעיר. לפיכך, מצאה החברה לנכון לפעול בשנים האחרונות בשיתוף פעולה עם עיריית פתח-תקווה למען הקהילה המקומית. שיתוף הפעולה כולל מעורבות מתמשכת של עובדי החברה למען אוכלוסיות חלשות ומעוטות יכולת בעיר.

בנוסף, החברה נוהגת לתרום מאות רבות של מנות מזון למשפחות נזקקות בעיר. על פועלה הקהילתי הנרחב, זכתה בזק בינלאומי לתעודות הוקרה והערכה מעיריית פתח תקווה.

בנוסף,

בזק בינלאומי לא רק עושה רבות מחוץ לחברה, כי אם גם פנימה. החברה מעודדת את גיוסם של עובדים בעלי צרכים מיוחדים ומייצרת פעילות פרואקטיבית להרחבת פעילותה בתחום.
  ואם לא די בזאת, עובדי בזק בינלאומי שותפים לפרויקטים אנושיים ממעלה ראשונה- מתגייסים באופן קבוע לתרומות מצילות חיים ויודעים לעמוד לצד חבריהם לעבודה  ולהירתם לסיוע ממשי ברגעיהם הקשים.

לסיכום,

בזק בינלאומי, חברה המובילה לא רק בתחומי פעילותה העסקיים כי אם גם בעשייתה העניפה למען הקהילה, מקפידה על מעורבות רצופה בקהילה ומשתדלת לתרום ככל שביכולתה, במגוון רחב של היבטים. המעורבות הזאת נבנית לאורך זמן ובאה לידי ביטוי בתחומי פעילות רבים ומגוונים הנוגעים בכל אחד מאיתנו.